PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

  • Šedý Instagram Icon

(c) Pardubický pivovar 2018, designed and developed by Puro Creative

Pardubický pivovar, Porter Slovakia, s.r.o., Kliňanská cesta 657, Námestovo, Žilinský kraj, Slovensko, pardubickypivovar.sk

Pozývame vás na Mariatálsky štvanec

Na ôsmom ročníku obľúbeného štafetového šampionátu v krose si spolu pripijeme nealko Pernštejnom.

 

V malej obci Marianka neďaleko Bratislavy sa 29. septembra 2018 uskutoční už 8. ročník bežeckého podujatia Mariatálsky štvanec. V nádhernom prostredí Malých Karpát sa pobeží na trasách s dĺžkou 5,5 km, 10 km a tiež v kategórii 3-členných štafiet na 3 x 5,5 km, ktorá bude súčasne slovenským šampionátom pre neregistrovaných bežcov.

 

Pardubický pivovar sa postará o pitný režim bežcov aj tých, ktorí prídu povzbudzovať. Nealko pivom Pernštejn a pivom Pernštejn Klasik sa môžu osviežiť diváci a v štartovacom balíčku si nájdu účastníci behu náš pardubický Taxis.

 

Novinkou tohtoročného behu budú medaily, ktoré dostane každý, kto sa postaví na štart. Budú vyrobené z dreva, čím vyniknú v zbierke športovcov, a budú vzácnou pamiatkou aj pre amatérskych bežcov. Odmenení budú aj najmenší, ktorí sa zúčastnia obľúbeného detského behu „Beh Záhoráčik“. Pri čarovnom západe slnka sa už tradične stretnú všetci pri kotli s gulášom, ktorý zakončí deň plný športu a zážitkov.

 

Na Mariatálsky štvanec sa môžete zaregistrovať na www.horskybeh.sk